Celem naszej Szkoły jest nauczenie swobodnego i poprawnego porozumiewania się w języku angielskim i niemieckim. Organizujemy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE, Start Deutsch, ZD i ZMP.

A oto pięć powodów dlaczego powinieneś wybrać nas:

1. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, posiadających tytuł magistra filologii z przygotowaniem pedagogicznym oraz kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Nasi lektorzy są entuzjastami swojej pracy oraz wykazują się energią i motywacją, która udziela się uczestnikom kursu.

2. Zapewniamy komfort uczestnictwa w małych grupach, co zapewnia indywidualny i bezpośredni kontakt z słuchaczem. Umożliwia to jego większą aktywność i podnosi efektywność nauki. Sprawdzone metody nauczania gwarantują jeszcze szybsze i łatwiejsze przyswajanie języka.

3. Prowadzimy naukę na najwyższym poziome, dostosowaną do umiejętności naszych słuchaczy. Podział kursów dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, dla maturzystów i dorosłych umożliwia dostosowanie zajęć do potrzeb i poziomu słuchaczy oraz pozwala na przeprowadzanie lekcji w sposób efektywny i ciekawy.

4. Wszystkie zajęcia są przygotowywane zgodnie z Państwa potrzebami. Szczycimy się otwartością na sugestie i elastycznym programem ukierunkowanym na Państwa oczekiwania. Istotne jest dla nas zarówno przeprowadzanie zajęć w sposób profesjonalny, jak i przyjazna, sprzyjająca nauce atmosfera na zajęciach.

5. Terminy i godziny zajęć są ustalane do Państwa oczekiwań i potrzeb. Intensywność i czas trwania zajęć jest adekwatny do poziomu i wieku kursantów.

Bezpłatne otwarte zajęcia, konkursy z nagrodami, gry i zabawy rozwijające także inne umiejętności oraz 100% zdawalność Matury- zapraszamy.